صفحه اصلی ثبت نام راهنما آخرین ارسالها گروه های دسته جمعی جستجو تماس با ما
قدیمی 07-01-2014, 10:56 AM   #1
esii
عضو بسیار فعال

esii آواتار ها

سپاسها: 1,750
در 644 پست 2,848 بار سپاسگزاری شده است
مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 5 روز، 21 ساعت، 27 دقیقه و 35 ثانیه
پیش فرض قلیان کشی بازیکنان تیم امید در کیش/ دوپینگ چند ملی پوش مثبت است؟

A
قلیان کشی بازیکنان تیم امید در کیش/ دوپینگ چند ملی پوش مثبت است؟

ورزش > فوتبال ملی - اعضای تیم ملی امید ایران در کیش قلیان کشیده اند. این ادعای مالک رستوران هتل ارم است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رفت و برگشت تیم ملی امید ایران به کیش پر بود از اتفاقاتی عجیب و غریب. اتفاقاتی که تا قهر و استعفای علیرضا منصوریان هم پیش رفت.این اما تنها گوشه ای از حاشیه های این تیم است. تیمی که 4 روز در کیش بوده و 2 روزش را سرمربی نداشته است در روزهای اقامت در هتل ارم کیش فاکتورهایی دارد تکان دهنده. اینکه بازیکنان تیم ملی در کافی شاپ طبقه نهم هتل نشستند و قلیان کشیده اند. آنها که قلیان های شان فاکتوری 250 هزار تومانی داشته است. اگرچه اعضای تیمملی بیش از 1 میلیون تومان از هزینه های جانبی شان را اینگونه برای آن رستوران به جای گذاشته اند اما ماجرای اصلی قلیان کشیدن بازیکنان تیم ملی است. قلیان که نیکوتین دارد و از همین هفته قبل در لیست داروهای غیر مجاز قرار گرفته است. قاسمی مسئول رستوران هتل ارم کیش در این باره می گوید:« فاکتورهایی که ما داریم به این شکل است. آنها پول قلیان های شان را پرداختند اما 1.2 میلیون تومان هم بابت استفاده شان از کافی شاپ به ما بدهکار هستند.»
این اتفاقی است که البته از سوی سرپرست تیم امید با قدرت تکذیب می شود. ابوالفضل جوزی می گوید:« قلیان؟ شوخی می کنید؟ نه بابا اصلا امکان ندارد. من خودم تمام مدت بالای سر تیم بودم. هیچ بازیکنی از تیم ما بعد از ساعت 11 شب بیرون از اتاقش نبوده. علی آقای منصوریان روی نظم خیلی اصرار داشت و بچه ها هم همه حرف هایش را گوش می کردند. اصلا من از اتاقم همه چیز را زیر نظر داشتم.»
او البته می گوید مگر بچه ها این قدر ناشی هستند که اگر قلیان بکشند از خودشان رد پا به جا بگذارند و بعد قلیان مگر دانه ای چند است که این همه پولش بشود؟ نه بابا این حرف ها صحت ندارد. شاید گهری ها که بعد از ما به کیش رفتند این کار را کرده باشند.» ادعایی که به شدت از سوی حیدرپور مدیر گهر رد می شود و او می گوید:« اتفاقا من آن فاکتورها را دیدم. مسئول رستوران می تواند شهادت بدهد. باید دید آقایان چه کار می کنند که بازیکنان ملی در روزی که به عنوان تیم ملی به مسافرت می روند مشغول قلیان کشیدن در اردو هستند.» مدیر آن رستوران هم می گوید این قلیان ها فاکتور شدند و فاکتور پرداخت های نقدی شان هم موجود است.
درحالی که جوزی به شدت این ماجرا را تکذیب می کرد و علیرضا منصوریان می گوید امکان ندارد بازیکنانش قلیان کشیده باشند ، مسئول رستوران که از پرداخت نشدن پول هایش گلایه دارد به شدت می گوید هم فاکتور دارد و هم عکس هایی که نشان می دهد غیر از بازیکنان تعدادی از مسئولان تیم امید هم در جمع فلیان کش ها بوده اند.
البته اولین بار نیست که قلیان برای تیمی فوتبالی دردسر ساز می شود. پیش تر امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به قلیان کشیدن های بازیکنانش در نیم فصل اول اعتراض جدی داشت و همیشه این بحث که خیلی از ستاره های فوتبال ایران قلیان می کشند ، اعتراض دارند. این بار اما ملی پوشان زیر 22 سال ایران در حال کشیدن قلیان که از این پس در آزمایش های دوپینگ ، امکان محرومیت را برای شان به همراه می آورد ، تهدیدی بزرگ برای فوتبال ایران محسوب می شوند.

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین والایمه علیهم السلام.

esii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از esii به بخاطر ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2014, 11:28 AM   #2
darya
عضو فعال

darya آواتار ها

سپاسها: 184
در 267 پست 1,415 بار سپاسگزاری شده است
مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 1 روز، 23 ساعت، 54 ثانیه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط esii نمایش پست ها
A
قلیان کشی بازیکنان تیم امید در کیش/ دوپینگ چند ملی پوش مثبت است؟

ورزش > فوتبال ملی - اعضای تیم ملی امید ایران در کیش قلیان کشیده اند. این ادعای مالک رستوران هتل ارم است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رفت و برگشت تیم ملی امید ایران به کیش پر بود از اتفاقاتی عجیب و غریب. اتفاقاتی که تا قهر و استعفای علیرضا منصوریان هم پیش رفت.این اما تنها گوشه ای از حاشیه های این تیم است. تیمی که 4 روز در کیش بوده و 2 روزش را سرمربی نداشته است در روزهای اقامت در هتل ارم کیش فاکتورهایی دارد تکان دهنده. اینکه بازیکنان تیم ملی در کافی شاپ طبقه نهم هتل نشستند و قلیان کشیده اند. آنها که قلیان های شان فاکتوری 250 هزار تومانی داشته است. اگرچه اعضای تیمملی بیش از 1 میلیون تومان از هزینه های جانبی شان را اینگونه برای آن رستوران به جای گذاشته اند اما ماجرای اصلی قلیان کشیدن بازیکنان تیم ملی است. قلیان که نیکوتین دارد و از همین هفته قبل در لیست داروهای غیر مجاز قرار گرفته است. قاسمی مسئول رستوران هتل ارم کیش در این باره می گوید:« فاکتورهایی که ما داریم به این شکل است. آنها پول قلیان های شان را پرداختند اما 1.2 میلیون تومان هم بابت استفاده شان از کافی شاپ به ما بدهکار هستند.»
این اتفاقی است که البته از سوی سرپرست تیم امید با قدرت تکذیب می شود. ابوالفضل جوزی می گوید:« قلیان؟ شوخی می کنید؟ نه بابا اصلا امکان ندارد. من خودم تمام مدت بالای سر تیم بودم. هیچ بازیکنی از تیم ما بعد از ساعت 11 شب بیرون از اتاقش نبوده. علی آقای منصوریان روی نظم خیلی اصرار داشت و بچه ها هم همه حرف هایش را گوش می کردند. اصلا من از اتاقم همه چیز را زیر نظر داشتم.»
او البته می گوید مگر بچه ها این قدر ناشی هستند که اگر قلیان بکشند از خودشان رد پا به جا بگذارند و بعد قلیان مگر دانه ای چند است که این همه پولش بشود؟ نه بابا این حرف ها صحت ندارد. شاید گهری ها که بعد از ما به کیش رفتند این کار را کرده باشند.» ادعایی که به شدت از سوی حیدرپور مدیر گهر رد می شود و او می گوید:« اتفاقا من آن فاکتورها را دیدم. مسئول رستوران می تواند شهادت بدهد. باید دید آقایان چه کار می کنند که بازیکنان ملی در روزی که به عنوان تیم ملی به مسافرت می روند مشغول قلیان کشیدن در اردو هستند.» مدیر آن رستوران هم می گوید این قلیان ها فاکتور شدند و فاکتور پرداخت های نقدی شان هم موجود است.
درحالی که جوزی به شدت این ماجرا را تکذیب می کرد و علیرضا منصوریان می گوید امکان ندارد بازیکنانش قلیان کشیده باشند ، مسئول رستوران که از پرداخت نشدن پول هایش گلایه دارد به شدت می گوید هم فاکتور دارد و هم عکس هایی که نشان می دهد غیر از بازیکنان تعدادی از مسئولان تیم امید هم در جمع فلیان کش ها بوده اند.
البته اولین بار نیست که قلیان برای تیمی فوتبالی دردسر ساز می شود. پیش تر امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به قلیان کشیدن های بازیکنانش در نیم فصل اول اعتراض جدی داشت و همیشه این بحث که خیلی از ستاره های فوتبال ایران قلیان می کشند ، اعتراض دارند. این بار اما ملی پوشان زیر 22 سال ایران در حال کشیدن قلیان که از این پس در آزمایش های دوپینگ ، امکان محرومیت را برای شان به همراه می آورد ، تهدیدی بزرگ برای فوتبال ایران محسوب می شوند.

صاحب رستورانی که 20 تا قلیون رو میلیونی فاکتور میکنه همچین به نظر راستگو هم نمیاد
darya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از darya به بخاطر ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2014, 09:13 PM   #3
مصطفی 63
عضو ماهر

مصطفی 63 آواتار ها

سپاسها: 8,332
در 2,609 پست 13,316 بار سپاسگزاری شده است
مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 2 هفته، 20 ساعت، 14 دقیقه و 49 ثانیه

ای بابا عالم وآدم میکشه کی الان اهل قلیون نیست ( البته به جز خودم ) حالا مثلن اینا الگوی جامعه ان زرشک
قدیمی 08-01-2014, 04:24 PM   #4
Reza
مدیر تالار ورزش

Reza آواتار ها

سپاسها: 10,023
در 13,016 پست 39,410 بار سپاسگزاری شده است

مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 3 ماه ، 3 هفته، 6 روز، 10 ساعت، 23 دقیقه و 15 ثانیه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mosijooni نمایش پست ها
ای بابا عالم وآدم میکشه کی الان اهل قلیون نیست ( البته به جز خودم ) حالا مثلن اینا الگوی جامعه ان زرشک
منم نمي کشم ولشون کنيد بابا مسئولين جوگير شدن

Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از Reza به بخاطر ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 12:29 AM   #5
مصطفی 63
عضو ماهر

مصطفی 63 آواتار ها

سپاسها: 8,332
در 2,609 پست 13,316 بار سپاسگزاری شده است
مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 2 هفته، 20 ساعت، 14 دقیقه و 49 ثانیه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
منم نمي کشم ولشون کنيد بابا مسئولين جوگير شدن
به به آفرین به تو گل پسر که مثل خودم قیلونی نیستی میگم ماهام کم آدمکایی نیستسم ها ؟؟؟ و جدانن
قدیمی 09-01-2014, 12:32 AM   #6
Music4All
مــــدیریت کل سایت

Music4All آواتار ها

سپاسها: 40,986
در 7,538 پست 33,510 بار سپاسگزاری شده است
مجموع مدت زمان آنلاین در انجمن: 4 ماه ، 3 هفته، 3 روز، 11 ساعت، 15 دقیقه و 46 ثانیه

قلیون فقط باس تنباکو خوانسار باشه ... جووووووووووونم !

این قرتی بازیا چیه 3 سیب و هلو و شفتالو و نمیدونم آلو بخارا و این داستانا ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

کاربران گرامی لطفا موارد زیر را در جهت برقراری نظم و پیشرفت انجمن رعایت کنید

1 - قبل از ارسال مطلب جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید
2- دقت داشته باشید مطالب را در بخش صحیح قرار دهید و در صورت نیاز با مدیران مشورت کنید و همینطور لینک های درج شده در متن را قبل از ارسال پست یا تاپیک حذف کنید
3- از زدن پست های اسپم و حال و احوال و ... در تاپیک های مرجع خودداری کنید
4- هنگام ارسال " خبر " و هر گونه مطلبی که در تالار اخبار زده میشه درج " لینک منبع " را در انتهای مطلب فراموش نکنید

Music4All آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از Music4All به بخاطر ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)
موضوع به طور خودکار هر 5 ثانیه رفرش میشود Automatic thread refreshing has been stopped because you appear to be idle. Un-Idle - بازنگری

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش